آهک شکفته

آهک شکفته

آهک شکفته محصولی پر کاربرد می باشد که در صنایعی نظیر ساخت و ساز راه ها و ساختمان ها و سد ها و ... به صورت بسیار گسترده ای از آن سود برده می شود. در صورتی که قصد خرید آهک در انواع مختلف و کیفیت مطلوب را هم زمان با قیمت ارزان دارید ، گروه صنعتی کانی شیمی ، معتبر ترین تولید کننده آهک ، آمادگی خدمت رسانی به شما را دارد.

آهک شکفته, فروش آهک شکفته, خرید آهک شکفته, قیمت آهک شکفته, تولید آهک شکفته, تولید کننده آهک شکفته, تولیدکنندگان آهک شکفته, آهک هیدراته, آهک مرده, اهک شکفته,

آهک شکفته یا آهک مرده طی انجام واکنش های خاصی از آهک زنده و سنگ اهک (کربنات کلسیم) استحصال می شود. این محصول که از لحاظ ظاهری و فیزیکی به صورت پودری نرم و سفید رنگ است ، اهمیت زیادی در زندگی بشر داشته و در شمار زیادی از صنایع از آن سود برده می شود. البته باید در نظر داشت که کیفیت این محصول وابسته به نوع فراوری آن بوده و اگر به صورت آب پاشی مستقیم تولید شود ، به دلیل کیفیت پایین سبب ایجاد مشکلاتی خواهد شد. گروه کانی شیمی به دلیل استفاده از روش هیدراسیون و بخار آب جوش ، محصولی با کیفیت و با خلوص 95 درصد را تولید و به مصرف کنندگان گرامی عرضه می نماید.  

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :