آهک هیدراته

آهک هیدراته

آهک هیدراته از ترکیب اهک زنده با آب به دست می آید و دارای کاربرد ها و مصارف فراوانی به خصوص در صنایع ساخت و ساز می باشد. شکل ظاهری این ماده به صورت پودری سفید رنگ بوده و دارای نام ها و اسامی دیگری چون آهک شکفته و آهک مرده و کشته یا آبدیده است.

آهک هیدراته, فروش آهک هیدراته, خرید آهک هیدراته, قیمت آهک هیدراته, آهک هیدراته آذرشهر, آهک هیدراته قم, تولید آهک هیدراته,

فروش آهک هیدراته

جهت خرید آهک هیدراته یا اهک شکفته پودری با خلوص بالا و فراوری شده توسط دستگاه هیدراسیون با خلوص 95 درصد در کیسه های 25 و 40 کیلویی با کارشناسان ما در کانی شیمی تماس حاصل فرمایید

 

روش تولید آهک هیدراته

برای تولید اهک هیدراته باید به اهک زنده آب اضافه می شود تا شکفته شده و تبدیل به پودر سفید رنگی گردد. در روش سنتی مستقیما آب به روی آهک ریخته می شود که طی فرایند شکفته شدن, خلوص آن نیز به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

کانی شیمی جهت تولید اهک هیدراته از دستگاه هیدراسیون استفاده می نماید به این صورت که آهک زنده به صورت مذاب وارد دستگاه هیدراسیون شده و بخار داغ آب با دمای 250 تا 400 درجه سانتی گراد به آن دمیده می شود تا شکفته شود. در نتیجه این عمل خلوص آن کاهش نمی یابد و آهک هیدراته با خلوص 95 درصد به بالا حاصل می شود که بسیار مناسب برای استفاده در صنایع مختلف است.

آهک هیدراته, فروش آهک هیدراته, خرید آهک هیدراته, قیمت آهک هیدراته, آهک هیدراته آذرشهر, آهک هیدراته قم, تولید آهک هیدراته, 

آهک هیدراته و آب آهک

اگر به آهک هیدراته آب اضافه شود نوعی محلول سفید رنگ به دست می آید که آن را شیر آهک یا آب آهک می نامند و در صورتی که با خاک رس ترکیب شود, دوغاب آهکی و اگر با خاکستر ترکیب شود, ساروج به دست می آید.

 

قیمت آهک هیدراته

قیمت اهک هیدراته بر اساس خلوص و کیفیت آن تعیین می شود. اهک هیدراته در ساختمان سازی و ترمیم آسفالت در مناطق رسی داروی کاربرد ها بسیار زیادی است.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :