آهک پخته

آهک پخته

آهک پخته ماده ای فراوری شده بوده و با اسامی آهک زنده و آهک کلسینه در میان برخی صنایع شهرت دارد. تولید و فروش اهک پخته به منظور استفاده از آن در کارخانجات و مصارف مختلف صنعتی و غیر صنعتی می باشد.

 آهک پخته, فروش آهک پخته, خرید آهک پخته, قیمت آهک پخته, قیمت فروش آهک پخته, تولید کننده آهک پخته, تولیدکنندگان آهک پخته, آهک پخته شده,  اهک پخته

آهک در کل ماده ای بسیار کاربردی است و انسان در طول تاریخ زندگانی خود از آن استفاده های زیادی نموده است. با وجود اینکه عمده مصرف این ماده در صنایع ساختمان سازی ، راه سازی ، سد سازی و در مجموع صنایع ساخت و ساز است اما از آهک پخته در صنایع دیگری هم سود برده می شود. در ضدعفونی مراکز پرورش دام و طیور و یا تصفیه خانه های شهری آب و فاضلاب و یا به جهت تولید گرما از این محصول معدنی-شیمیایی استفاده می گردد. در صورتی که قصد خرید اهک پخته را دارید با ما در کانی شیمی تماس گرفته و با کیفیت ترین محصول تولیدی را دریافت نمایید. آهک پخته ماده ای فراوری شده بوده و اسامی آهک زنده و آهک کلسینه در میان برخی صنایع شهرت دارد. تولید و فروش اهک پخته به منظور استفاده از آن در کارخانجات و مصرف مختلف صنعتی و غیر صنعتی می باشد.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :