تولید کننده آهک

تولید کننده آهک

گروه کانی شیمی به عنوان یک تولید کننده معتبر و شناخته شده و صاحب نام در زمینه تولید انواع آهک مورد استفاده در صنایع مختلف کشور, آمادگی تولید و عرضه و فروش آهک هیدراته و شکفته و آهک زنده و پخته و آهک صنعتی و ساختمانی را به روش های بسیار کارآمد جهت دستیابی به کیفیت و خلوص بسیار بالا با امکان ارسال به شکل فله ای و یا بسته بندی شده در کیسه های سفارشی دارد.

تولید کننده آهک, تولید کننده آهک هیدراته, تولید کننده آهک زنده, تولید کننده آهک پخته, تولید کننده آهک صنعتی, تولید کننده سنگ آهک, تولید کننده آهک شکفته, تولید کننده آهک کیسه ای, تولید کننده آهک فله ای, لیست تولید کننده آهک, شرکت های تولید کننده آهک,

انسان در دوران باستان از آهک برای ساخت خانه استفاده می نموده است. اولین نشانه های استفاده از این ماده در ایران باستان دیده شده است که از این ترکیب برای تولید دوغاب و ساروج استفاده می نموده اند. امروزه بسیاری از صنایع از اهک سود می برند. کاغذ سازی یکی از صنایعی می باشد که به صورت گسترده از آن به عنوان ماده ای پر کننده و نیز حذف خورندگی مواد بکار رفته در پروسه تولید سود می برد. همچنین از آهک برای زیر سازی راه ها و کانال های انتقال آب استفاده می گردد. برای تولید آسفالت و نیز تصفیه آب و فاضلاب نیز کارایی دارد.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :