سود مایع

سود مایع

سود سوزاور ، کاستیک سودا ، سدیم هیدروکسید ، سود کاستیک

گروه صنعتی کانی شیمی ، برترین تولید کننده سود مایع 50 درصد با کیفیت صادراتی و کم نظیر در کشور می باشد. تولید و فروش سود مایع فله ای و یا بسته بندی شده با شفافیت بالا و کیفیت ممتاز جهت استفاده در تمامی صنایع وابسته به آن انجام می شود. برای خرید این محصول با بخش فروش کانی شیمی تماس بگیرید.

سود مایع

سود مایع چیست

سود کاستیک مایع یا کاستیک سودا مایع ، در فارسی با نام سود سوزآور نامیده شده و نام علمی آن سدیم هیدروکسید است. سود سوز آور با خلوص 30 درصد تا 50 درصد تولید شده و فرمول مولکولی آن NaOH است. سود مایع ماده ای سوزاننده و خورنده می باشد و بنابراین در زمان مصرف آن باید موارد ایمنی را رعایت نمود. همچنین ماده بسیار بازی بوده و pH آن حدود 12 تا 14 است.

 

کاربرد های سود مایع

از کاستیک سودا مایع در تولید کاغذ به شکل وسیعی استفاده می شود. همچنین به دلیل خواص چربی زدایی آن به عنوان ماده اولیه برای تولید صابون کاربرد دارد. در تصفیه آب هم از سود سوزآور برای میکروب کشی و حذف فلزات سنگین استفاده می نمایند. گروه صنعتی کانی شیمی اقدام به فروش سود مایع 50 درصد برای مصارف داخل کشور و همچنین به منظور صادرات به کشور های همسایه می نماید.

 

قیمت سود مایع

قیمت سود کاستیک مایع با توجه به خلوص آن که می تواند بین 33 درصد تا 50 درصد بوده و همچنین نوع بسته بندی آن مشخص می شود. کیفیت و آنالیز این محصول نیز اهمیت دارد. نیز چنانچه مصرف سود مایع برای مصارف داخلی باشد یا امور صادراتی در قیمت گذاری کاستیک سودا ماثر است.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :