سود پرک صادراتی

سود پرک صادراتی

گروه صنعتی کانی شیمی به عنوان بزرگ ترین تولید کننده سود پرک با خلوص 98% آمادگی فروش سود پرک صادراتی با کیفیت درجه یک و قیمت رقابتی را به هر میزان با امکان تولید و تحویل در کوتاه ترین زمان ممکن دارد.

سود پرک صادراتی, فروش سود پرک صادراتی, قیمت سود پرک صادراتی, سود پرک با کیفیت صادراتی, سود پرک, caustic soda

چرا سود پرک کانی شیمی ؟

سود پرک صادراتی کانی شیمی با بهره گیری از خط تولید پیشرفته و پرسنل کارآمد, سال هاست در حال خدمت رسانی به صادر کنندگان و بازرگانان محترم می باشد.
سود پرک تولیدی کانی شیمی دارای کیفیت عالی بوده و طبق آزمایشات انجام شده از خلوص %۹۸ تا ۹۹ درصد برخوردار می باشد و برای انجام صادرات دارای برگه آنالیز بوده و در زمان تولید اقدام به اخذ SGS نیز می شود. این محصول دارای مجوز صادراتی بوده و با ارزان ترین قیمت آماده تحویل درب کارخانه و یا فوب بنادر و مرز های کشور به هر میزانی است.

 

محل تحویل سود پرک صادراتی

تحویل بنادر و مرز های خروجی کشور نظیر مرز سرخس - اینچه برون - دوغارون - مهران - باشماق - بازرگان - بندر عباس و دیگر مرز های مورد نظر صادر کننگان گرامی

بسته بندی سود پرک صادراتی در کیسه های دو جداره لیمنیت دار به وزن 25 کیلوگرم می باشد که بر روی پالت قرار گرفته و شیرینک و تسمه کشی می شود. همچنین امکان بسته بندی در کیسه های 40 کیلوگرمی و قرار گیری در کیسه جامبوبگ نیز وجود دارد.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :