شفته آهک

شفته آهک

انواع آهک تولید شده توسط گروه صنعتی کانی شیمی از جمله شفته آهک و آهک هیدراته و اهک زنده چه به صورت پودری و چه به صورت کلوخه از کیفیت و خلوص بسیار بالایی برخوردار بوده و قیمت ارزانی دارد. 

شفته آهک, فروش شفته آهک, خرید شفته آهک, قیمت شفته آهک, تولید شفته آهک, تولید کننده شفته آهک, شفته آهکی, قیمت فروش شفته آهک, آهک شفته کاری, شفته اهک 

آهک شفته کاری از دوغاب آهک تهیه شده و باید در تولید آن از آهک هیدراته پودری با کیفیت بالا استفاده شود. استفاده از آهک شفته (خمیر آهک یا گرد آهک شکفته) برای اندود کاری و پی سازی بوده و با ایجاد واکنش میان دانه ای موجب ایجاد استحکام در خاک های سست می گردد. میزان آب مصرفی در تولید شفته آهکی نیز بستگی به نوع خاک و نوع آهک هیدراته استفاده شده دارد. گروه صنعتی کانی شیمی با استفاده از روش های نوین و سیستم پیشرفته هیدراسیون اقدام به تولید آهک شکفته با خلوص حدود 95 درصد و حداقل میزان ناخالصی برای دستیابی به کیفیتی بالا می نماید. انواع آهک تولید شده توسط گروه صنعتی کانی شیمی از جمله شفته آهک و آهک هیدراته و اهک زنده چه به صورت پودری و چه به صورت کلوخه از کیفیت و خلوص بسیار بالایی برخوردار بوده و قیمت ارزانی دارد. 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :